... všetko o povinnom zmluvnom poistení

O nás

Kontakty

HEUREKA Brokerage & Consulting, s. r. o., organizačná zložka Slovensko

M. R. Štefánika 66, Martin
Telefón: +421 43 4301951
Telefax: +421 43 4301956
E – mail: poistenie (@) poistenie.sk

Naše weby:

Naša korešpondenčná adresa

HEUREKA, s. r. o.
P. O. BOX 9
036 01 Martin 1

O nás

PZPauta.sk patrí ku portálu poistenie.sk, ktorý širokej verejnosti poskytuje informácie o poistení. Na našich stránkach Vám prinášame informácie o poistných produktoch životného aj neživotného poistenia, novinky z oblasti poistenia, dočítate sa tu o všetkých poisťovniach, ktoré pôsobia v SR, kalkulačky výpočtu rôznych druhov poistnení a produkty online poistenia a množstvo ďalších rád, ktoré vám pomôžu zorientovať sa na trhu poistenia.

PZPauta.sk sa orientuje na produkty povinného zmluvného poistenia slovenských poisťovní, ktoré sa zaoberajú poistením vozidiel. Informácie na stránke by vám mali pomôcť nájsť najvhodnejšie poistné riešenie pre vaše auto.

Stránka je spravovaná v Martine spoločnosťou HEUREKA, s. r. o., ktorá má povolenie na vykonávanie činnosti samostatného finančného agenta a vykonáva finančné sprostredkovanie na základe zmluvy s viacerými finančnými inštitúciami. Spoločnosť Heureka, s. r. o má univerzálny záber, venuje sa životnému aj neživotnému poisteniu, dôchodkovým či stavebným sporením. Zmluvnými partnermi našej spoločnosti sú skoro všetky poisťovne, stavebné sporiteľne, banky, dôchodkové spoločnosti, niektoré správcovské spoločnosti podielových fondov, leasingové spoločnosti v Českej republike a na Slovensku.